Logo KupAUTO
Start » Artykuł » Prezentacje » Regeneracja zawieszenia - samochody francuskie

Regeneracja zawieszenia - samochody francuskie

france auto service logomini001FRANCE AUTOSERVICE to nieautoryzowane serwisy w Poznaniu, Krakowie, ŒŚwidnicy, Wrocławiu i sklep z cz궜ciami do samochodów marek: PEUGEOT, CITROEN, RENAULT.

 

     Nasz nowo otwarty serwis w Poznaniu na ul.Rudzkiej 6, dzielnica Krzesiny, specjalizuje się w kompleksowej obsłudze, regeneracji tylnych osi (belek) w pojazdach Peugeot, Citroen, Renault, a nasz profil obejmuje wszelkie naprawy mechaniczne wraz z diagnostyką komputerową wszystkich modeli aut francuskich:

- Peugeot 206, 306, 106, 405, 205, 309, Peugeot Partner,
- Citroen Xsara, Saxo, Ax,Zx,Xsara Picasso,Citroen Berlingo,
- Renault Kangoo, Megane Scenic, Laguna, Megane, Scenic, 19, Clio.

     Jako jedna z nielicznych firm w kraju, naprawiamy tylne belki i zawieszenia na fabrycznych cz궜ciach i fabrycznymi metodami, współpracując śœciśœle z autoryzowanymi serwisami i niezależnymi warsztatami. Wykwalfikowani mechanicy dbają o najwyższy poziom usług.
france auto service art002     Konstrukcja tylnego zawieszenia w autach  PEUGEOT, CITROEN, RENAULT oparta jest o niezależne wahacze wzdłużne pracujące na tzw. czopach. Praca wahacza na czopie jest oparta na zestawie łożysk igiełkowych - to właśœnie słaby punkt tego rozwiązania. Szczególnie na dziurawych polskich drogach, pojawiają się luzy w uszczelnieniach wahaczy. Na zużycie belki duży wpływ ma stan amortyzatorów, poduszek belki, a nawet opon.france auto service art001      Pierwszym objawem zużycia jest skrzypienie w tylnym zawieszeniu, w szczególnośœci przy załadowanym aucie. PóŸźniej pojawiają się coraz większe stuki i luzy na kołach, aż do momentu gdy koła zaczynają się odchylać od pionu i ich górna część ociera o wewnętrzną stronę nadkola. Takie zużycie czyni auto niebezpiecznym i dyskwalifikuje auto z dalszej eksploatacji. Zużyciu ulegają nie tylko łożyska i czopy, ale również gniazda osadzenia łożysk. Do takiej naprawy często musimy używać nowych cz궜ci zawieszenia, gdyż nie ma możliwoœci osadzenia łożyska na swoim miejscu.

     Nie czekaj aż usłyszysz głośœne stuki z tyłu auta, zadbaj o profilaktyczną naprawę tylnej osi zanim uszkodzisz całe zawieszenie. Wymienisz tylko łożyska i koszt naprawy będzie symboliczny. Nie zawsze wymienia się czopy. Naprawa tylnej osi polega na wymianie zestawów łożysk igiełkowych, czopów (jeśœli konieczne) oraz dodatkowych elementów zawieszenia, w razie takiej potrzeby np. poduszek i amortyzatorów. Wszystkie cz궜ci do belek i inne częœci zamienne do aut francuskich posiadamy na miejscu. Masz pewnoœść, że nic nam nie zabraknie. Koszt całej usługi z częsciami wyniesie cię u nas taniej niż zakup używanej belki, a pozatym masz pewnoœść co do belki ponieważ naprawialiśœmy Twoją.

france auto service art003

france auto service art004     Wszelkie naprawy tylnej osi wykonujemy na poczekaniu, czas trwania nie przekracza 2-3 roboczo godzin. Przy każdym aucie pracuje dwóch doœwiadczonych mechaników. Przy naprawach używamy solidnych narzędzi pneumatycznych i œściągaczy hydraulicznych, tak żeby jak najmniej uszkadzać elementy zawieszenia. Po wykonanej usłudze udzielamy  gwarancji nawet do 36 miesięcy! Dajemy taką długą gwararancję bez limitu kilometrów bo wykonaliœmy już tysiące napraw belek i jesteœmy pewni naszej roboty.
     W tej chwili współpracujemy z kilkuset warsztatami praktycznie z całej Europy.

Jeœli prowadzisz warsztat i masz klientów z problemem regeneracji tylnego zawieszenia to mamy dla Ciebie bardzo interesującą i korzystną ofertę współpracy:
- belka zawsze kosztuje tyle samo bez względu na stopień zużycia,
- oferujemy korzystne rabaty przy stałej współpracy,
- dajemy najdłuższą gwarancjê na rynku,
- jeśœli dostarczysz belkę osobiœcie to naprawimy ją na poczekaniu w pół godziny,
- na terenie województwa dolnoœśląskiego, wielkopolskiego, lubuskiego, opolskiego, œśląskiego, małopolskiego, œświętokrzyskiego oraz podkarpackiego oferujemy dowóz  belek naszymi kurierami.


Dołącz do szerokiego grona zadowolonych klientów naszej firmy!
Umów się na wizytę w naszym warsztacie:
Poznań, ul.Rynkowa 102, 62-081 Przeźmierowo
biuro 61 670-93-26, serwis 608-72-54-10

france auto service logo art005

Źródło: France AutoService